НОВИНИ

Ощадбанк спростив кредитування для аграріїв

01.05.2022 13:21
latifundistcomoshadbank20-100399

Ощадбанк активно допомагає бізнесу та аграріям формувати економічний фронт України, видаючи щодня 200 млн грн позик для сільгосппідприємств. Про це повідомляє на facebook сторінці пресслужба Ощадбанку, пише agronews.ua.

На сьогодні кожен п’ятий позичальник в аграрному секторі України отримав кредит саме в Ощадбанку.

У банку заявили, що їх мета — підтримати аграріїв на всіх підконтрольних територіях (нещодавно було видано кредит в області, в якій українські захисники активно відбивають атаки агресора) та зробити все, щоб фінансова підтримка швидко надійшла до агропідприємств та зміцнила продовольчу безпеку нашої країни.

Для цього банк змінив умови отримання кредитів:

  • зменшив час ухвалення кредитних рішень — з 8 до 3-4 днів;
  • спростив вимоги до застави; 
  • скасував вимогу щодо мінімального розміру землі в обробітку.

Серед умов до клієнта — офіційне ведення бізнесу та наявність землі для проведення посівної сьогодні.
Завдяки цьому збільшується обсяг кредитної підтримки аграріїв: станом на 20 квітня портфель видач банку становив 1 млрд грн, а зараз він вже перевищив 2,4 млрд грн.+

У квітні Ощадбанк суттєво змінив умови отримання кредитів: зменшено час ухвалення кредитних рішень — із 8 до 3-4 днів (отримання коштів відбувається за 1-2 дні), лібералізовано умови щодо застави, скасовано вимогу щодо мінімального розміру земельного банку в обробітку.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансуванняЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: