НОВИНИ

Оприлюднено, як вакцинуватимуть диких тварин проти сказу

02.09.2021 14:01
oztcwk5gdacpunvy3fgx_th_lnd_xx

На території Хмельниччини з 6 вересня розпочнеться осіння компанія з вакцинації диких тварин проти сказу. Про це повідомляє Розкидання вакцини буде проводитися за допомогою авіатехніки в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Як зазначають в Головному управлінні Держпродспоживслужби, спеціальні принади для диких м’ясоїдних (лисиць, вовків, єнотовидних собак) є безпечними для людей та інших тварин.

«Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою авіаційної техніки. Тривалість проведення вакцинації буде залежати від погодних умов», – додають в Хмельницькій облдерж адміністрації.

Мешканців області просять розумінням поставитися до заходів з вакцинації і при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.

Нагадаємо, що На Полтавщині виростили унікальний кавун.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: