НОВИНИ

Оприлюднено рейтинг найпопулярніших сортів озимого ячменю

16.04.2021 15:12
galatyon

Найбільший попит серед сортів озимого ячменю української селекції торік був на Дев’ятий вал від Селекційно-генетичного інституту-Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення НААН України. Обсяги його реалізації торік становили 6372 тонн. Про це АgroТimes повідомив завідувач відділу інвестиційного та матеріально-технічного забезпечення ННЦ «Інститут аграрної економіки» д. е. н. Олександр Захарчук, пише agronews.ua.

За даними науковця, другий, третій і четвертий за обясягами реалізації результати у сортів Снігова королева (2411 тонн), Достойний (856 тонн) та Валькірія (194 тонни) цього ж самого виробника.

У рейтингу насіння іноземної селекції найбільші обсяги реалізації у сорту Луран від Осева Ексімпо Прага с.р.о. (1913 тонн). Другий результат у сорту КВС Меридіан від КВС Лохов ГмбХ (963 тонни), третій – у сорту Каліфорнія від Лімагрейн Юроп (784 тонни),  четвертий – у сорту  Хайлайт Дойче Заатфеределунг АГ (712 тонн тонн).

Також було придбано  629 тонн сорту Вутан від Сингента Кроп Протекшн АГ, 578 тонн сорту Наомі від Заатен-Уніон ГмбХ, 495 тонн сорту Тітус від Заатен-Уніон ГмбХ, 467 тонн  сорту Тенор від КВС Лохов ГмбХ,  460 тонн сорту Ханнелоре від Заатбау Лінц рег.Ген.м.б.Х) та 385 тонн сорту Майбріт від Заатен-Уніон ГмбХ).

За спостереженнями Олександра Захарчука, попри наявність на ринку високопродуктивних українських сортів, їх поступово витісняє пропозиція насіння іноземної селекції. І цей процес триває вже не перший рік.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: