НОВИНИ

Оприлюднено користь червоного вина

20.08.2021 18:35
70645a05f745ea32314bd44fa4f07e75

Звісно ж, про користь можна говорити, якщо ви обираєте справжнє вино, а не розведений порошок невідомого походження. Про це повідомляє t1.ua, пише agronews.ua.

Якісний алкогольний напій з відбірних компонентів має широкий спектр сприятливої дії на організм. Він добре впливає на серце, кровоносні судини, підтримує стабільний тиск і хороше самопочуття. Його антиоксидантний ефект стабілізує рівень корисного холестерину та захищає артерії від пошкоджень, тим самим знижуючи ризик серцевих захворювань. І звісно, келих червоного вина добре знімає стрес та допомагає розслабитись.

Склад

Основні цілющі властивості напою проявляються саме завдяки речовині під назвою ресвератрол. Цей елемент присутній тільки у червоному вині. У білому його немає. На думку норвезьких вчених, його користь полягає у зменшенні відчуття голоду. Особливо ресвератрол пригнічує бажання з’їсти солодке. А ще він діє, як антиоксидант, попереджає гіпертонію, знижує рівень цукру в крові та проявляє протизапальну дію.

Спиртне з винограду має дуже складний хімічний склад, що налічує понад 600 органічних та неорганічних елементів. В середньому червоне вино складається з 86% води, 12% етилового спирту, близько 1% гліцерину. Серед органічних кислот у напої переважає молочна, лимонна, яблучна, оцтова та бурштинова – 0,4%. Дубильні речовини та фенольні з’єднання складають лише 0,1%.

Користь червоного вина

📌Серед ключових аргументів на тему «чим корисне червоне вино», можна виділити такі:

📌 покращення роботи головного мозку;

📌 користь для імунітету та нервової системи;

📌 підвищення рівню естрогену – гормону, що необхідний для здорового стану кісток;

📌 позитивна дія на серцево-судинну систему;

📌 зниження артеріального тиску;

📌 уповільнення старіння органів слуху;

📌 підтримка кислотно-лужного балансу.

Нагадаємо, що ціни на пшеницю знову зросли.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: