НОВИНИ

Оприлюднено дати завершення війни в Україні

03.06.2022 18:45
eeb9319a88d72e0854e0c48c262891e3

Президент Росії Володимир Путін не залишає надій перемогти у війні та окупувати територію України. Про це повідомляє Редакція НВ, пише agronews.ua.

Думка Влада Росса

Астролог Влад Росс дав свої передбачення, коли закінчиться повномасштабна війна Росії проти України і що чекає на Путіна. Він вважає, що війна закінчиться у 2022 році: «Найскладніша ситуація буде наприкінці травня — у червні. Марс — планета військових дій, спроби створити котли, очікується запекла боротьба», — каже астроексперт. Рос прогнозує, що в липні на Україну чекає сприятливий період, можна чекати на важливу позитивну подію або хороші новини. Крім того, астролог стверджує, що у путіна рак підшлункової залози і йому залишилося жити до березня наступного року або він піде з президенського посту в березні 2023 року. На думку фахівця, в 2024-2025 росія почне ділитися на дрібні губернії.

Думка Олексія Суханова

Український астролог Олексій Суханов вважає, що найскладнішу та найнебезпечнішу частину війни Україна вже пройшла. На його думку, влітку буде військове загострення, особливо у другій половині червня та до початку серпня. Проте воно може бути пов’язане із контрнаступом українських військ. «Я схиляюся до того, що восени 2022 року війна, найімовірніше, закінчиться виходом української армії на рубежі, якими вони були до 24 лютого 2022 року. До травня 2024 року буде повернуто Крим та Донбас під юрисдикцію України. Частина цих окупованих територій може бути звільнена ще 2023 року. Швидше за все, дипломатичним шляхом. До травня 2024 року в росії може бути зміна влади. Я можу сказати, що повністю територіальну цілісність України буде відновлено до травня 2024 року», — сказав Суханов.

Думка Головного управління розвідки Міноборони

Головне управління розвідки Міноборони України на своїй офіційній сторінці у Facebook опублікувало пост, у якому каже, що росія планує закінчити війну в Україні до вересня 2022 року. «Серед військових армії окупанта поширюється інформація, що термін так званої спеціальної військової операції визначено до вересня 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибіцький розповів, що існує кілька дат, до яких намагатимуться прив’язати завершення війни. Він зазначив, що вже зараз є ймовірні дати, до яких країна — агресор намагатиметься досягти значних результатів у війні. Так, 11 вересня у РФ запланований єдиний день голосування. До цієї дати прив’язують можливість проведення референдуму чи інших заходів на окупованих теренах України. 7 жовтня путін святкуватиме 70 років від дня народження. Є можливість, що до цієї події військові захочуть зробити йому подарунок. Ще один варіант, що розглядається в РФ, – це затягування війни до кінця року.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: