ВАЖЛИВО

Названо дату прибуття баржі з херсонськими кавунами

16.08.2021 08:02
21690

Київ в очікуванні величезної партії кавунів з херсонських баштанів. Перша в цьому році баржа з «смугастим товаром» повинна перебувати незадовго до Дня Незалежності. Про це повідомляє aspi.com, пише agronews.ua.

Деталі про це стали відомі від аграрної компанії, яка займається постачанням кавунів до Києва. Стало відомо, що кавуни до Києва везе баржа NBL-003 з буксиром «Нодарі Чантурія».

«Смугастий рейс» стартував у суботу, 14 серпня. Через 6 днів баржа очікується в порту під Києвом. Таким чином, 20 серпня, в Переяславі прибудуть вантажний термінал. Після цього ягоду розподілять по супермаркетах Києва. Товар виявиться доступним вже 23 серпня.

На баржі знаходиться 350 тони Херсонської ягоди. Орієнтовна вартість кавуна за 1 кілограм в супермаркетах буде близько 6 гривень, а на ринках до 5 грн 60 копійок за кілограм.

Раніше в Кабміні винесли важливе рішення, спрямоване на підтримку сільського господарства в Україні у сфері фермерства. Тепер аграрії, у яких загинули посіви на полях, зможуть отримати від держави грошову компенсацію.

Нагадаємо, що в Україні істотно подорожчали дині.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: