НОВИНИ

Оприлюднено ціну, за якою було приватизовано перший завод ДП «Укрспирт»

16.10.2020 07:32
97-24340

У рамках затвердженої Кабміном України програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020/23 роки відбулася приватизація «Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту». Підприємство виключене з переліку об’єктів ДП «Укрспирт» та відтепер має приватного власника. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України, пише agronews.ua.

«Немирівське МПД» було виставлене на відкритий аукціон зі стартовою ціною 49,5 млн грн, а приватизоване ТОВ «ЛВН Лімітед» за 55 млн грн.

«Зростання ціни від стартової вдалося досягти завдяки продуманим алгоритмам проведення приватизаційних аукціонів — які мотивують учасників пропонувати вищу ціну від стартової вже на етапі подання заявок», — наголошують в ФДМУ.

Слід додати, що компанія-переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні. Разом із тим, через захищеність інформації про кількість учасників аукціону до початку його проведення, учасник запропонував ціну вищу за стартову на більше ніж 5 млн грн для отримання переваги на випадок можливої конкуренції під час торгів.

Нагадаємо, в Україні цьогоріч найменше коливалися у ціні спиртні напої.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: