АНАЛІТИКА

Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 9 – 15 листопада 2020 року

05.11.2020 15:02
https://agronews.ua/

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 9 – 15 листопада 2020 року: 41 – 42 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомила прес-служба Асоціації «М’ясної галузі», пише agronews.ua.

Ціна на живих свиней в Україні зменшиться ще на 1 грн/кг порівняно з попереднім тижнем. Зниження ціни на свиней є загальною тенденцією по країнам Європи.

В українських свинарів і переробників викликає занепокоєння ріст цін на зернові на 40%. Витрати кормів досягають 80% в структурі собівартості свиней.

Згідно з даними міжнародної групи експертів з оцінювання ефективності в свинарстві InterPIG до якої приєднався і Центр підвищення ефективності в тваринництві, попри нижчі в Україні ціни на комбікорми ніж в ЄС на 29-34%, витрати кормів у собівартості свиней у 2019 році в Україні були вищі на 40% ніж у ЄС та вдвічі вищі від Бразилії, Канади та США.

world-pig-prices_en_7-01

Через великий попит та складну ситуацію на ринках ЄС та Азії, за минулий тиждень, бразильська свинина зросла в ціні ще на 12% та продовжує встановлювати рекорди. Нагадуємо, що наразі закупівельна ціна в Бразилії в понад 2 рази вища ніж собівартість (0,8 євро/кг), що зробило свинарство в Бразилії однією із самих інвестиційно привабливих сфер бізнесу. 

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

svin650-3 (1)

Вирощування свиней в Україні потребує змін, зниження собівартості. Досягти нижчої собівартості українським свинарям допоможе найінноваційніша генетика свиней у світі – Topigs Norsvin, яка завдяки Центру підвищення ефективності в тваринництві вже доступна і в Україні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: