АНАЛІТИКА

Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 7 – 13 грудня 2020 року

03.12.2020 13:02
https://agronews.ua/

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 7 – 13 грудня 2020 року: 41 – 42 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомила прес-служба Асоціації «М’ясної галузі», пише agronews.ua.

Згідно з прогнозом ринок очікує незначне зниження  ціни на свиней наступного тижня, на 1 грн. Великий надлишок свиней у ЄС, здешевлення імпорту свинини, подорожчання кормів – стимулюють виробників до зниження собівартості і усунення перевитрат. Українське свинарство має інтегруватися у висококонкурентний глобальний ринок із значно нижчою собівартістю, застосовувати кращі світові практики вирощування свиней.

Допоможе свинарям у зниженні собівартості до рівня країн ЄС і нижче – Центр підвищення ефективності в тваринництві та найінноваційніша генетика свиней Topigs Norsvin.

world-pig-prices_en_11

В ЄС настає колапс на ринку свинини через великий надлишок. Нагадаємо, що забійна ціна за період АЧС у Німеччині впала з 1,47 €/кг до 1,19 €/кг (-19%) на кондицію та до 0,9 €/кг на напівтуші свиноматок. Міністр с/г Німеччини закликає бійні та м’ясокомбінати працювати у вихідні дні для того, щоб справитись з надлишком сировини. Така ситуація прямо впливає на Україну, що імпортує свинину з ЄС.

Ціна на свиней у світі продовжує зменшуватись:

 ✔️ у Бразилії на понад 10% після пікової ціни за минулі два тижні

✔️ стрімкий спад -13% у Канаді

✔️ -5% у США

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

svin650-3

Вирощування свиней в Україні потребує змін, зниження собівартості. Досягти нижчої собівартості українським свинарям допоможе найінноваційніша генетика свиней у світі – Topigs Norsvin – 15-17 живих поросят на опорос, 15-18 робочих сосків у свиноматок, 1,4-1,5 кг середня вага поросят при народженні.

Завдяки Центру підвищення ефективності в тваринництві генетика Topigs Norsvin вже доступна і в Україні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: