АНАЛІТИКА

Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 10 – 16 серпня 2020 р

06.08.2020 11:44
https://agronews.ua/

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 10 – 16 серпня 2020 р.: 45 – 47 грн/кг на свиней живою вагою, пише agronews.ua.

Цінова ситуація на ринку живця свиней дійшла максимальної позначки і стабілізувалась. Традиційно в літню спеку годівля в свинарстві, без корекції на літні раціони, приводить до недобору потрібної живої маси. Це закономірно веде до короткострокового зменшення пропозиції і тимчасового підвищення цін на живих свиней.

Втім, наприкінці серпня ця відкладена пропозиція надійде на ринок із надлишком, тож ми очікуємо подальше зниження ціни до минулих рівнів.

На ціну на свинину тиснуть, окрім обсягу її пропозиції на ринку, коливання цін на інші категорії м’яса. Зокрема, цього тижня найбільший виробник курятини в Україні оголосив про зниження цін на свою продукцію на 15%.

Через актуальний невисокий рівень платоспроможності населення така зміна цін може призвести до подальшого зміщення попиту на користь курятини.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні певною мірою різняться за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: