ІНФОГРАФІКА

Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 1 – 7 червня 2020 р

28.05.2020 11:12
Vidyi-sviney

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 1 – 7 червня 2020 року: 42—43 грн на свиней живою вагою. Про це пише agronews.ua.

У перший літній місяць ціна на живих свиней залишиться практично незмінною, різкі коливання між попитом і пропозицією – не прогнозуються. Слабкий попит на свинину пов’язаний із зниженням платоспроможності населення.

EUprices23

В ЄС ціни (синя лінія на графіку) в цілому теж лишаються без змін до минулого тижня. Зрозуміло, що цей ринок дуже неоднорідний. В залежності від ритмічної роботи переробних підприємств та експортних каналів, а також динаміки пожвавлення локального попиту, ціни на живих свиней в окремих країнах впали (Румунія, Польща), зросли (Бельгія, Німеччина), або залишились сталими (Нідерланди, Франція). 

Нагадаємо, українські переробники закликають свинарів підписати Меморандум про партнерство і ціноутворення. Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: