ГОЛОВНЕ

Оприлюднено прогноз врожаю пізніх ярих культур на півдні України

28.04.2020 11:24
Depositphotos_249088496_s-2019-623x370

Температура грунту в 10-ти сантиметровому шарі грунту на півдні України досягла 11-15 градусів тепла – рівня, який дозволяє сіяти практично всі культури. В той же час відсутність опадів протягом значного часу та сильні вітри висушили верхній шар грунту. Таку інформацію озвучила начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляє agronews.ua.

З 30 квітня 2020 року агрометеорологи очікують дощі на півдні України, в тому числі в Одеській та Миколаївській областях. Дощі будуть короткочасними, але вони покращать ситуацію зі зволоженням.

“Весь період до 12 травня ми очікуємо дощі в разних регіонах України, в тому числі і на півдні. Це не будуть кардинальні дощі, але вони покращать умови формування майбутнього урожаю”, – сказала вона.

Температура повітря буде 6-11 градусів вночі, вдень до 22 градусів тепла.

“Заморозки нарешті покидають нашу територію. Тож можна сіяти пізні ярі і зробити це потрібно якнайшвидше. Передумов для прогнозу зниження врожаю пізніх ярих культур на півдні України нижче, хоча б середньозваженого рівня, наразі немає“, – зауважила вона.

Нагадаємо, оприлюднено прогноз врожаю зернових в Україні у 2020 році.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: