НОВИНИ

Оприлюднено перелік документів про форс-мажор через карантин

25.03.2020 12:32
8064e55c2835aae9e0f94021dcda4375-wide-big

Торгово-промислова палата оприлюднила перелік документів, які необхідно подати для одержання сертифікату про форс-мажорні обставини. Про це повідомляє пресслужба Торгово-промислової палати України.

«Враховуючи складну ситуацію, в якій опинились більшість підприємців на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ми спростили процедуру подання заяви», — зазначають у ТПП.

Зазначимо, що вся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі «Послуги — Засвідчення форс-мажорних обставин». На сайті розміщенні форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти з якими можна ознайомитися за посиланням.

У ТПП додають, що більшість звернень, які відомство одержує, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань.

Якщо підприємець опиняється у тотожній ситуації, то в такому разі йому знадобиться мінімальний пакет документів: відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства; копія договору; копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів; повідомлення (сповіщення іншої сторони).

Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу: [email protected]

«Звертаємо увагу, що заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином», — наголошують у відомстві.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: