НОВИНИ

Оприлюднено аналіз цін на м’ясо

15.01.2020 07:00
meat

Середнє значення Індексу цін на м’ясо ФАО у 2019 році склало 175,8 пункту, збільшившись в порівнянні з 2018 роком на 9,5 пункту (5,7 відсотка), йдеться у звіті ФАО.

За підсумками 2019 року в цілому середнє значення Індексу цін на м’ясо ФАО склало 175,8 пункту, збільшившись в порівнянні з 2018 роком на 9,5 пункту (5,7 відсотка). Що стосується різних категорій м’яса, то за підсумками року найбільший приріст продемонстрували ціни на свинину, а також яловичину і м’ясо птиці, в той час як ціни на баранину знизилися в порівнянні з їх середньорічним рівнем 2018 року.

Середнє значення Індексу цін на м’ясо ФАО * в грудні склало 191,6 пункту, практично не змінившись в порівнянні з його переглянутим листопадовим значенням. На поточному рівні значення даного Індексу виявилося на 29 пунктів (18 відсотків) вище рівня відповідного періоду 2018 року, при цьому воно все ще значно нижче (на 20,0 пункту) пікового значення, досягнутого в серпні 2014 року.

У грудні на міжнародних ринках було зафіксовано зростання котирувань свинини, що пов’язано з обмеженістю пропозиції з боку деяких основних постачальників, перш за все Європейського союзу і Бразилії, на тлі передсвяткового зростання внутрішнього попиту, а також традиційно високої імпортного попиту в Азії. Котирування баранини продовжили зростати дев’ятий місяць поспіль під впливом активного імпортного попиту при обмеженій експортної пропозиції в країнах Океанії; ціни на м’ясо птиці також кілька зміцнилися внаслідок обмеженої пропозиції, перш за все з боку Бразилії. При цьому котирування яловичини знизилися, оскільки Китай – головне джерело попиту на протязі декількох попередніх місяців – скоротив обсяг закупівель.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: