НОВИНИ

ООН внесла Україну в список країн, яким загрожує голод

09.06.2022 18:05
bd5d006db

20 країн світу можуть стикнутися зі значним погіршенням рівня продовольчої безпеки в період з червня по вересень 2022 р. Про це йдеться у прогнозі Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) та Всесвітньої продовольчої програми (ВПП), оприлюдненому на сайті ООН, пише agronews.ua.

В доповіді зазначається, що приблизно 750 тисяч людей в Ефіопії, Ємені, Нігерії, Південному Судані, Сомалі та Афганістані вже голодують та помирають від виснаження. Ще десятки мільйонів людей у цих країнах перебувають на межі голоду. 

«Без термінових заходів ці люди загинуть», — говориться у повідомленні.

Експерти назвали нинішню ситуацію з голодом у світі найважчою за останні кілька десятиліть. Вони побоюються, що найближчим часом у багатьох країнах світу вона лише погіршуватиметься. Така тенденція, на думку експертів, обумовлена поєднанням кількох факторів: конфлікти, пандемія COVID-19, екстремальні погодні та кліматичні явища, зростання зовнішнього боргу в бідних країнах та фінансові потрясіння.

Опублікована доповідь ФАО-ВПП про гостру нестачу продовольства закликає до термінових дій у 20 гарячих точках світу. Зокрема, катастрофічна ситуація з продовольством зберігається в Афганістані, Анголі, Гаїті, Гондурасі, Демократичній Республіці Конго, Ефіопії, Лівані, Мозамбіку, на Мадагаскарі, Центральноафриканській Республіці, Сирії, Судані, Уганді та Ємені. Нещодавно список цих країн поповнили Шрі-Ланка, Бенін, Кабо-Верде, Гвінея, Зімбабве та Україна.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: