ВАЖЛИВО

ООН фінансуватиме дрібних фермерів всього світу

16.02.2020 15:02
фермери-пшениця

Організація об’єднаних націй в зв’язку з падіннями врожаю, голодом і глобальним потеплінням планує використовувати нові фінансові інструменти, щоб допомогти дрібним фермерським господарствам. Програму мають реалізувати протягом наступного десятиліття. Про це повідомляє Reuters.

ООН заявляє, що ліквідація голоду 2030 р. – мета, яка, вимагає щорічних інвестицій в розмірі понад $115 млрд.

“Дрібні фермерські господарства виробляють половину світової продукції харчування. Однак, більшість з них не мають доступу до кредитів”, – пояснюють в організації.

Програма розроблена за участю Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (МФСР). Вперше МФСР планує фінансувати малі сільськогосподарські підприємства в деяких найбідніших країнах світу або безпосередньо, або спільно з іншими фінансовими установами. МФСР наразі шукає фінансових партнерів для спільних інвестицій в розмірі від $1 млн до $5 млн.

Інший проект МФСР включає співпрацю з гігантами харчової промисловості, такими як Danone і Mars, пише Reuters. Це необхідно для допомоги дрібним фермерам в Гані для задоволення зростаючого попиту на масло ши.

“Мета такої програми полягає в тому, щоб вирішити взаємопов’язані проблеми зміни клімату, бідності і голоду в сільських районах, де проживають три чверті бідних і людей, які відчувають нестачу продовольства. МФСР є єдиною організацією, яка спрямована на дрібних виробників”, – повідомив президент МФСР Гілберт Ф. Хоунбо.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: