НОВИНИ

Онлайн продажі продуктів харчування в Україні в 30 разів менше світових

20.05.2020 14:02
3f28daa0be9cd78bd6733c179beb5b6b

В Україні частка онлайн фуд-рітейлу менше 1%, а загальна частка e-commerce становить близько 5-6% (в розвинених країнах цей показник 25-30%), повідомляє thepage. Про це пише agronews.ua.

Після початку карантину попит виріс багаторазово. Він спостерігався у всіх містах, в яких працють онлайн продажі, проте особливо він високий у містах-мільйонниках.

“У квітні кількість замовлень зросла на 74,5% в порівнянні з докарантінним періодом. Весь цей час ми нарощували наші операційні можливості, набирали нових складальників і кур’єрів, а також збільшували сервісні потужності”, – розповідає гендиректор Zakaz.ua Андрій Курський.


У компанії сподіваються, що після завершення карантину попит істотно не впаде, тому що люди оцінять переваги замовлення продуктів онлайн і будуть користуватися послугами далі.

“Я не хочу давати довгострокові прогнози. Але можу припустити, що зростання буде кратним. За останній рік ми виросли в два рази, а що стосується нашого сегмента, то в п’ятирічній перспективі він виросте в 5-10 разів”, – підсумував він.

Нагадаємо, в Україні зменшилася пропозиція ранньої городини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: