НОВИНИ

Оман зацікавився агробізнесом на Рівненщині

04.04.2019 17:55

Оман зацікавлений в співпраці в галузі сільського господарства України. Про це йдеться в повідомленні Торгово-промислової палати України.

В місті Корець Рівненської області відбулась зустріч керівників Рівненської області і Корецького району з представниками ділової делегації Султанату Оман, яка перебуває в Україні в рамках спільної програми співробітництва ТПП України і ТПП Оману.

Керівники області і району надали іноземним гостям розгорнуту інформацію щодо економічного, виробничого та інвестиційного потенціалу регіону, позначили найбільш привабливі з ділової та інвестиційної точки зору напрямки співробітництва.

Найбільшу зацікавленість арабських бізнесменів викликали пропозиції співпраці в галузі сільського господарства та переробки продуктів харчування, спільної експлуатації кар’єрів з видобування граніту та інших мінеральних та будівельних матеріалів, розвитку туризму та туристичної інфраструктури тощо.

За результатами візиту досягнута домовленість про розширення співробітництва між підприємцями Рівненської області та Султанату Оман, заплановано у поточному році організувати ділову поїздку   українських бізнесменів до Оману, розробити програму подальшої активної співпраці.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: