НОВИНИ

Окупанти замінували судохідні шляхи до Одеси

21.03.2022 10:00
242791

Росія замінувала рекомендовані шляхи від Босфору до Одеси і повідомила, що це українські міни. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, пише agronews.ua.

За його словами, це чергова небезпечна дезінформація з боку ворога. Він додає, що 18 березня морський порт Сочі направив судновласникам та капітанам суден у регіоні попередження про загрозу «підриву на мінах українських ВМС, які дрейфують у Чорному морі».

Відповідне попередження підписане капітаном морського порту Сочі В’ячеславом Румянцевим.

Це попередження має на меті перешкодити морському трафіку комерційних суден в Чорному морі. Воно потребує негайного введення до Чорного моря Постійної мінно-тральної групи НАТО!» — наголошує Андрій Клименко.

За даними джерел BlackSeaNews, йдеться про мінування з боку ЧФ РФ рекомендованих шляхів комерційних суден від Босфору в напрямку Одеси, це прикривається брехнею про «зірвані штормом українські міни».

У виданні підкреслюють, що міни, які дрейфують в штормовому морі підрахувати неможливо в принципі — це може зробити тільки той, хто їх встановлював.

Читайте також: Названо компанії, які фінансують війну проти України.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: