АГРОРЕГІОНИ

Окупанти викрадають овочі з Херсонщини і постачають в Крим

11.04.2022 15:05
357

Фермери з Херсонщини, які не мали перебоїв з постачанням електроенергії чи інших ресурсів, вже виростили перші овочі у теплицях. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Також ті, хто мав дизель та добрива, почали висаджувати картоплю та овочі борщового набору. Утім, наразі ланцюжки постачань порушені і більшість фермерів не можуть продати свою продукцію. З іншого боку, російські військові на Херсонщині “традиційно” займаються розкраданнями. Зокрема, забирають овочі у місцевих фермерів. Так звана влада тимчасово окупованого Криму опублікувала дані про постачання овочів з Херсонської області.

Представниця окупаційної влади, так звана міністерка сільського господарства Криму, Аліме Заредінова, зазначила, що овочева продукція , зокрема, овочі борщового набору, на півострові подорожчали. Утім, після початку постачання овочів з Херсонщини ціни почали стабілізуватися.

Таким чином, ставленики кремля в Криму навіть не приховують, що обкрадають українських фермерів.

Читайте також: В Україні вивели нову сальну породу свиней.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: