НОВИНИ

Окупанти мінують поля, щоб знищити сільське господарство України

16.03.2023 11:51
1000_545_1670499724-7013

Російські війська свідомо мінують поля України, розраховуючи якомога сильніше нашкодити українській сільгоспгалузі. Про це в коментарі The New York Times розповіли фермери Херсонської області, пише  agronews.ua.

Видання опублікувало велику статтю, присвячену проблемі мінного забруднення України. Згідно з наявними оцінками, сьогодні мінами та іншими вибуховими речовинами в Україні забруднена територія розміром з Великобританію.

Херсонська область – одна з найбільш постраждалих в цьому плані. Тут російські війська замінували все, що могли. У тому числі поля фермерів. Крім цілеспрямовано встановлених мін в полях розкидані численні боєприпаси. Відзначається, що темпи розмінування занадто повільні на тлі масштабів мінування.

“Багато українських фермерів вважають, що російські війська націлилися на їхні поля та обладнання, щоб заморити українців голодом і зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки їхньої країни”, – пише видання.

Російські окупанти утримують Лівий берег Дніпра в Херсонській області і звідти ведуть систематичні обстріли Правобережжя. Сьогодні росіяни знову обстріляли Херсон, в результаті чого загинули три людини.

У плавнях Дніпра на Херсонщині активно йдуть бої малих бойових груп. Ворог намагається висаджувати ДРГ на острови в дельті, але українські бійці їх знищують.

Одночасно з цим загарбники продовжують грабувати Лівобережжя Херсонщини, користуючись такою можливістю. За даними Генштабу ЗСУ, майно українців росіяни вивозять вантажівками.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: