НОВИНИ

Окупанти масово знищують сільгосптехніку на Запоріжжі

31.03.2022 19:00
Screenshot_2-4

На окупованих територіях Запорізької області рашисти захоплюють та нищать сільськогосподарську техніку. Про це повідомляє forpost.media, пише аgronews.ua.

Про знищену російськими окупантами сільгосптехніку необхідно інформувати правоохоронні органи.

На даний час ще не розроблено чіткого алгоритму повернення втраченої сільськогосподарської техніки з окупованих територій в умовах воєнного стану. Тому пропонуємо всім сільгосптоваровиробникам звертатися до правоохоронних органів за телефоном 102 для фіксації звернень (заяв) щодо втраченої техніки, повідомили в департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА.

Нагадаємо, російські окупанти завдають цілеспрямованих ударів по сільськогосподарській техніці України, чим підривають продовольчу безпеку всього світу.

Систематичні випадки таких дій зафіксовані, крім інших областей, у Мелітопольському та Пологівському районах Запорізької області.

Крім того, окупанти реквізують сільгосптехніку для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та використання в якості тягачів для бронетехніки. До цих робіт примусово залучається місцеве населення в окупованих населених пунктах.

Читайте також: Стало відомо, хто не сплачуватиме за землю під час війни.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: