НОВИНИ

Оголошено восьмий аукціон з продажу об’єктів ДП «Укрспирт»

08.10.2020 18:02
d0bad0bed182d0b5d0bbd18cd0bdd18f-scaled

Фонд державного майна України оголосив про проведення восьмого аукціону об’єктів спиртової галузі – Хоростківського МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 30 жовтня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба ДП «Укрспирт», пише agronews.ua.

Хоростківське МПД знаходиться у Тернопільській області і виставлено на приватизаційний аукціон восьмим з переліку об’єктів ДП “Укрспирт”.

Детальну інформацію про цей об’єкт можна отримати за посиланням.

Торги відбуватимуться на площадці Prozorro.Продажі.

Розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого за ухваленого за ініціативи Президента України Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту та створює новий ринок з рівними правилами для всіх учасників.

Варто зазначити, що відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року – є придбання об’єкту спиртової галузі, – йдеться у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: