НОВИНИ

Один з найвідоміших виробників створив яйця та креветки на рослинній основі

13.10.2021 19:04
depositphotos_101468834-stock-photo-eggs-stuffed-with-shrimp-on

Nestle впроваджує на ринок нові розробки – «яйця» і «креветки» на рослинній основі. Компанія представляє свої продукти для веганів на декількох ринках Європи під брендом Garden Gourmet. Про це повідомляє agrotrend.ru, пише agronews.ua.

«Яйця» представлятиме рідку субстанцію на основі соєвого протеїну з жирними кислотами омега-3. «Креветки» виробляють з морських водоростей, гороху і азіатської рослини, яка називається «коньяк».

Загальні продажі рослинних продуктів Nestle за підсумками минулого року досягли $ 753 млн. У портфелі компанії альтернативи м’яса, морепродуктів і молочних продуктів, морозиво і шоколад для веганів.

Раніше в цьому році Nestle створила замінник коров’ячого молока під брендом Wunda. Воно буде конкурувати з рослинним молоком Alpro від Danone. Nestle тестує культивоване м’ясо.

Випускаючи продукти для веганів, Nestle спирається на свою величезну мережу дистрибуції і супермаркетів в світі.

Nestle має намір замінювати всі тваринні протеїни на рослинні. Цей тренд триватиме довго, вважають в компанії. Nestle критикують за недостатньо здорові продукти. Це тиск йде і від споживачів, і від влади різних країн. Міжнародні організації хочуть знизити рівень діабету і ожиріння. Згідно ВООЗ, проблеми з ожирінням в світі виросли в три рази з 1975 року.

У період пандемії люди в усьому світі більше зацікавилися здоровим харчуванням і рослинними альтернативами м’яса та інших продуктів.

Нагадаємо, що Селекціонери презентували новітній гібрид соняшника.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: