НОВИНИ

Одна з країн відмовилась від імпорту українських яблук

13.10.2021 16:07
Red apples

Сінгапур у 2021 році різко знизив обсяги імпорту яблука, незважаючи на більш низький рівень цін на них. Вперше за останні роки серед постачальників свіжого яблука в Сінгапур немає України.  Про це повідомляє east-fruit, пише agronews.ua.

За перші три квартали 2021 року ця азіатська країна ввезла 27,2 тис. тонн свіжого яблука — на 17% або 5,4 тис. тонн менше, ніж за такий же період 2020 року. При цьому імпорт знизився з усіх п’яти найбільших країн-постачальників: Китаю, Нової Зеландії, ПАР, США і Франції. 

Особливо цікаво, що Китай, який мав надлишкові запаси яблука і пропонував їх за рекордно низькою ціною протягом перших дев’яти місяців 2021 року, також знизив їх експорт в Сінгапур. 

На цьому тлі звертає на себе увагу різке зростання імпорту яблука в Сінгапур з Туреччини та Італії. Туреччина змогла збільшити експорт яблука в цю країну на 62%, а Італія — на 73%. До речі, на турецький яблучний феномен ми звертаємо увагу вже досить давно. А ось з Італією ситуація інша — виробники в цій країні явно переоцінили попит на яблуко в сезоні 2020/21 і увійшли в літній сезон з рекордними запасами яблука, яке не зуміли розпродати до початку збирання нового врожаю. Тому до цих пір на ринку Італії продається яблуко врожаю 2020 року.

На цьому тлі італійські оптові ціни були низькими, і вони активно пропонували своє яблуко на ринках країн Південно-Східної Азії за конкурентною ціною.

Нагадаємо, що Ціни на соняшникову олію знову піднялися.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: