АГРОРЕГІОНИ

Одещина збільшить свою врожайність майже на 100%: деталі

13.08.2023 14:19
irrigation3

У 2024 році на Одещині продовжиться реалізація проєкту з меліораці. Наразі затверджено 12 пріоритетних об’єктів відновлення зрошення в області на суму 750 млн грн. Це містить «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2023 рік та основні напрями розвитку на 2024-2025 роки», повідомляє Юг.Today, пише agronews.ua.

У документі прописано, що проєкт передбачає відновлення системи зрошення орієнтовно до 100 тис. га землі, збільшення урожайності в регіоні зернових культур на 50%, овочів — на 85%.

Відзначається, що керівництво Одеської області має намір посилювати розвиток овочівництва та садівництва, що сприятиме створенню та ефективному функціонуванню переробних плодово-овочевих підприємств. Для реалізації цієї мети в регіоні є родючі землі, однак необхідно реконструювати та модернізувати меліоративні зрошувальні системи. Пріоритетне значення також має розбудова мережі промислових холодильних фрукто- та овочесховищ вздовж магістральних автошляхів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: