НОВИНИ

Одеський припортовий завод запрацює з 1 лютого

22.01.2019 07:00

ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) запуститься 1 лютого, постачання сировини забезпечить за давальницькою схемою компанія «Енергетичний еквівалент». Про це повідомив перший заступник генерального директора ОПЗ Микола Щуріков, пише «Укрінформ».

«Дирекція припортового заводу уклала договір з компанією «Енергетичний еквівалент», що позиціонує себе на ринку як постачальник імпортного газу, на постачання сировини для запуску нашого підприємства. Наразі «Енергетичний еквівалент» формує запаси газу для ОПЗ: планується, що 24 січня компанія здійснить оплату за переробку сировини, а 25 січня номінуватиме газ для роботи нашого заводу в лютому», — зазначив Щуріков.

Запустити агрегати з випуску аміаку і карбаміду планується 1 лютого, уточнив перший заступник директора ОПЗ.

Згідно з договірними зобов’язаннями, компанія «Енергетичний еквівалент» забезпечить завод сировиною для виконання 4-місячної виробничої програми.

За деякими даними, компанія «Енергетичний еквівалент» готова транспортувати готову продукцію українським споживачам, оскільки має в своєму розпорядженні залізничний парк.

«Змушений констатувати факт, що це остання спроба запуску ОПЗ. Якщо цей контракт не почне працювати можливості у подальшому відновити виробництво не буде. Ми практично втратили кваліфіковані кадри та вже не маємо достатньої кількості робітників для повноцінного виробничого процесу», – зазначив Щуріков.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: