НОВИНИ

Обираємо ікру онлайн правильно

16.12.2021 18:33
red-caviar

Червона ікра вже давно стала найпопулярнішим продуктом новорічного святкового столу. Але чи можна бути впевненим, що купуючи цей продукт через інтернет – Ви отримаєте якісний товар? Про це повідомляє bigkyiv.com, пише agronews.ua.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, в передсвятковий період, можна побачити багато різноманітних акційних пропозицій щодо великого асортименту продуктів, особливо тих, що користуються неабияким попитом на святах. Одним з таких продуктів є червона ікра. В інтернет мережі можна зустріти чимало сайтів та оголошень, що пропонують червону ікру за підозріло низькою ціною.

Справжня червона ікра – продукт не з дешевих, тому вважається делікатесом. Є декілька видів червоної ікри (ікра горбуші, кети, сьомги, форелі та ін.), тому і ціна може дещо варіюватися. В середньому вартість справжнього продукту складає 1800-2000 грн за 0,5 кг. Шахраї пропонують придбати начебто червону ікру за 540-590 грн. – 0,5 кг. Зрозуміло, що за такою ціною Ви можете отримати виключно підробку.

Найпопулярнішими схемами продажу червоної ікри за акцією в інтернеті є:

🔊купуй 0,5 кг та отримай 0,5 кг безкоштовно;

🔊 1+1=3 (купуй дві банки і третю отримай в подарунок).

Зазвичай усі сайти або сторінки в соціальних мережах з такими пропозиціями виглядають більш менш однаково. Основним гачком є анімаційне табло з постійним відліком часу, що наштовхує на швидке замовлення через те, що час акції, нібито, спливає.

В переважній більшості товар замовнику пропонується відправити кур’єрською доставкою або ж скористуватися послугами сервісу поштових відправлень. Обидва варіанти означають, що товар у Вас буде мінімум за добу. Такий продукт, як червона ікра, вимагає зберігання в умовах спеціального температурного режиму, тому при даних умовах доставки Ви вже гарантовано отримаєте товар неналежної якості.

Будь-яке замовлення через інтернет мережу позбавляє Вас можливості перевірити товар та переконатися в його якості. Якщо все ж таки зважитесь на онлайн покупку, то перевірте:

📌Чи достатньо інформації на сайті продавця (повна назва компанії, номер телефону, фізична адреса, e-mail)?

📌 Чи має постачальник офлайн магазин?

📌 Чи має міжнародний сертифікат? (Згідно ст.1 ч.1 п. 22 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин» – міжнародний сертифікат – сертифікат здоров’я, міжнародний ветеринарний сертифікат або інший документ, що видається компетентним органом країни походження або країни-експортера і засвідчує здоров’я тварини та/або безпечність харчового продукту, корму, сіна, соломи, побічного продукту тваринного походження, біологічного продукту або репродуктивного матеріалу.)

📌 Чи є у нього інформація звідки привезли товар (виробник, склад, термін придатності)?

📌 Чи є в наявності державна реєстрація потужностей оператора ринку?

Як тільки постачальник з якихось причин не може Вам надати інформацію, то, ймовірніше, Вам необхідно обміркувати свою покупку та не ризикувати здоров’ям.

Читайте також: Близько 63% українців вважають реформу децентралізації потрібною.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: