АГРОРЕГІОНИ

Обурені пайовики заблокували трасу на Сумщині

18.02.2022 16:31
d51edf_resizedscaled_1020to574

У Ромнах власники земельних паїв блокували рух дорогою державного значення Суми — Київ. Про це повідомляє «Голос України», пише agronews.ua.

Учасники акції стверджують, що місцева агрофірма незаконно використовує їхню землю. Договори оренди ділянок закінчились 31 грудня минулого року, але на сільгосппідприємстві нібито підробили документи і хочуть обробляти чужу землю й надалі. Тим часом, у власників паїв були на них інші плани.

Селяни написали заяви до поліції, але вважають, що там розгляд справи затягують. Вони найняли адвоката, котрий представляє інтереси майже 120 клієнтів. Про ситуацію із проблемною землею захисник власників паїв поінформував на сесії депутатів районної ради. Було прийнято рішення звернутися до регіональних управлінь поліції та юстиції, аби забезпечили неупереджене розслідування і перевірили дії не лише керівництва агрофірми, а й державного реєстратора, який узаконив односторонню пролонгацію договорів оренди землі.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: