НОВИНИ

Обсяг замовлень Укрзалізниці за півроку від власників приватних локомотивів зріс до 102 млн грн

17.12.2019 18:18
100333-1_large

З липня по поточну дату 2019 року обсяг замовлень Укрзалізниці, виконаних для зовнішніх клієнтів, виріс до 102 млн грн, що у 2,5 рази більше ніж за аналогічний період 2018 року. Про це на сторінці у Facebook повідомив директор з розвитку бізнесу АТ Укрзалізниця Андрій Рязанцев.

Зазначається, що в середині року Укрзалізниця в рамках розвитку бізнесу звернулась до власників приватних локомотивів з пропозицією ремонту на потужностях локомотиворемонтних заводів, які знаходяться в управлінні компанії. Потенційним клієнтам був запропонований каталог робіт, які можуть бути здійснені на підприємствах.

«Перші результати за наслідками проведеної роботи можна побачити на електровозоремонтних заводах у Львові та Запоріжжі. З липня по поточну дату 2019 року обсяг замовлень, виконаних для зовнішніх клієнтів, виріс до 102 млн грн, що у 2,5 рази більше ніж за аналогічний період 2018 року», — написав Андрій Рязанцев.

Він додав , що підприємства активно погоджують з клієнтами замовлення на 2020 рік.

Запрошуємо всіх потенційних клієнтів для обговорення планів з метою налагодження рівномірного завантаження потужностей, — зазначив Андрій Рязанцев.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: