ВАЖЛИВО

Новий інформаційний портал у додатку E-Control для допомоги з налаштування техніки Väderstad

17.12.2019 13:37
the-portable-office

Орієнтуючись на зручність та ефективність роботи, компанія Väderstad представляє новий інтегрований портал для доступу до інструкцій і відео-посібників зі швидкого старту QuickStart у режимі офлайн (без підключення до мережі Інтернету).

«Постійний доступ до інструкцій та відео-посібників під час роботи в полі є чудовою підтримкою для наших клієнтів, — каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad, і продовжує: — Вам потрібно відкалібрувати сівалку, підключити до трактора або налаштувати термінал ISOBUS— відео-посібники швидкого старту QuickStart допоможуть, коли це потрібно під час роботи в полі. Також на порталі розміщені інструкції з експлуатації та посібники з управління машиною».

Väderstad Tempo

Інструкції та відео швидкого старту QuickStart будуть доступні через новий портал, що інтегрований у систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad. Після завантаження всі матеріали зберігатимуться в додатку Väderstad E-Control. Це дає можливість аграрію користуватися ними під час роботи в полі в режимі офлайн (без підключення до мережі Інтернет).

«Новий інформаційний портал дає змогу аграріям завантажувати відео-посібники швидкого старту QuickStart і інструкції безпосередньо в додаток E-control. Аграрії можуть знайти оновлені інструкції, каталоги запасних частин або посібник зі швидкого старту QuickStart, які є доступні», — інформує Маттіас Ховнерт.

Інноваційний інтегрований інформаційний портал доданий у нове безкоштовне оновлення додатку E-Control Väderstad, що буде доступне на початку 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: