НОВИНИ

Ліси України готують до зміни клімату

25.03.2020 07:32
482c34148b754f06b78eee078175b36c-wide-big

Лісівники України наразі не просто відновлюють лісові ділянки, а й створюють біологічно та посухостійкі лісові насадження. Адже зміна клімату вимагає нових культур та порід. Повідомляє пресслужба Державного агентства лісових ресурсів України.

Так, у центрі та на Волині традиційно висаджують дуб, а ще такі витривалі породи, як горіх чорний. Ще одна цінна лісова культура – модрина, яку активно вводять у склад лісових насаджень. Це більш посухостійкі лісові породи, які мають цінну деревину.

На Сумщині план з відновлення лісу вже виконано на 83% і висаджено близько 5 мільйонів дерев, – коментує хід лісокультурної кампанії начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко. Висаджують у сумських лісах сосну звичайну, дуб звичайний, ялину європейську, а також туж модрину європейську, березу тощо.

На Львівщині під час проведення лісовідновлювальних робіт заплановано висадити до 5 млн. шт. сіянців та саджанців деревних порід сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного. Також тут вирощують ліси із бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших цінних пород.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: