НОВИНИ

Нові випадки COVID-19 у Китаї пов’язані з оптовим ринком сільгосппродукції, – Чуньлань

15.06.2020 16:32
https://agronews.ua/

Всі нові кластерні випадки зараження COVID-19 у Пекіні пов’язані з оптовим ринком сільгосппродукції “Сіньфаді”, на якому працює і який відвідує величезна кількість людей. Про це заявила Сунь Чуньлань, Віце-прем’єр Держради КНР на засіданні міжвідомчого механізму Держради КНР з профілактики та контролю над епідемією COVID-19. Про це повідомляє CRI, пише agronews.ua.

Вона закликала до проведення “найсуворішого епідеміологічного розслідування” на ринку та в районі біля нього, а також “ретельному відстеженню джерел” для виявлення й контролю за джерелом інфекції.

“Необхідно збільшити можливості Пекіна в проведенні тестів на виявлення нуклеїнових кислот коронавірусу, щоб охопити всі ключові райони та групи населення, а також розширити масштаби тестування для швидкого виявлення інфекції та безсимптомних носіїв COVID-19”, – підкреслила Чуньлань.

Також віце-прем’єр Держради КНР закликала суворо виконувати заходи з профілактики та контролю за епідемією на рівні мікрорайонів, перевіряти підтверджені й передбачувані випадки інфікування, виявляти людей з високою температурою, які можуть бути носіями інфекції, і осіб, тісно контактували із зараженими, а також поміщати їх на карантин у спеціально відведених для цього установах.

За її словами, необхідно докласти більше зусиль для створення та ремонту амбулаторних пунктів у всіх медичних установах.

“На ринках сільгосппродукції, в ресторанах і місцях реалізації продукції по всій країні буде проведена дезінфекція та стерилізація приміщень”, – прокоментувала Чуньлань.

Вона підсумувала, що завдання проведення профілактики й контролю над епідемією в умовах нормалізації життя та роботи як і раніше — досить важке, а також закликала до невпинних зусиль для захисту від завезених випадків зараження COVID-19 з-за кордону та недопущення повторної хвилі епідемії всередині країни.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: