НОВИНИ

Нові сорти насіння забезпечать високий врожай

13.11.2019 12:15
hgvckhg

Аномально тепла осінь цього року призвела до дефіциту вологи у ґрунті, що негативно відобразилося на посівах озимої. Через брак вологи багато рослин відстають у розвитку в середньому на 1-2 тижні.

Всупереч посушливим умовам, агрономи компанії Vitagro Partner відмічають прекрасний старт озимих сортів насіння Semelita. Результати обстежень полів показали, що посіви прекрасно перенесли дефіцит вологи та розвиваються без відхилень від норм.

Цього року торгова марка Semelita розширила лінійку насіння озимої пшениці. В 2019 році компанія вивела на ринок 8 нових сортів насіння, серед них 7 сортів пшениці та 1 сорт сої. Нові сорти Нота Одеська, Перепілка, Ребелл, Ріверо вперше були засіяні на полях партнерів компанії Vitagro Partner.

Кожен з продуктів має свої переваги та підібраний у відповідності до потреб господарств у нових умовах змін клімату.

Провідні фахівці з насінництва та агрономи компанії Vitagro Partner впевнені, що обираючи нові високоврожайні сорти фермерські господарства можуть вийти на нові показники врожайності та прибутковості. А застосовуючи засоби захисту нового покоління під торговою маркою Bayton зможуть бездоганно забезпечити надійний захист від бур’янів та шкідників, щоб навесні усі рослини відновили вегетацію та дали бездоганний врожай.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: