НОВИНИ

«Нова пошта» відновила доставку відправлень за кордон

13.03.2022 12:00
np

Нова пошта Глобал, що входить до групи компаній Нова пошта, від 12 березня відновила відправлення відправлень за кордон, за винятком Молдови. Про це повідомляє novaposhta.ua, пише agronews.ua.

Тепер із будь-якого працюючого відділення можна оформити міжнародне відправлення за тими ж самими тарифами, що й раніше. 

Щоб оформити міжнародне відправлення у відділенні, потрібно:

  • принести відправлення, але обов’язково у розгорнутому вигляді, щоб зробити його загальний опис відповідно до митного законодавства та встановити оголошену вартість;
  • назвати країну, місто, індекс та точну адресу, куди потрібно доставити відправлення. Крім того, назвати ПІБ, контактний телефон та адресу електронної пошти одержувача;
  • при надсиланні більше однієї позиції з клієнтом обов’язково зв’яжеться по телефону співробітник Нової пошти Глобал для заповнення інвойсу для митниці.

Перед відправкою важливо ознайомитися з митним законодавством країни, до якої хочете відправити відправлення, а також пам’ятати, що мито у країні одержувача завжди сплачує сам одержувач.

Також заявку на міжнародне відправлення можна оформити в особистому кабінеті на сайті Нової пошти. 

Нова пошта працює майже всюди, але не всіма відділеннями.

Читайте також: Стало відомо, як виплачуватимуться пенсії у березні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: