НОВИНИ

Нова партнерська програма підтримки аграріїв від Vitagro Partner  допоможе українським аграріям отримувати гарні врожаї

18.03.2019 09:48

Компанія Vitagro Partner  презентувала «Програму спільного вирощування»

В лютому 2019 року компанія Vitagro Partner провела 13 семінарів в 13 регіонах України. Ключовою темою заходів стала  презентація «Програми спільного вирощування», а також знайомство з новинками ЗЗР та кращими сортами насіння, які компанія представила на українському ринку в цьому році.

«Програма спільного вирощування» – це проект підтримки українських аграріїв, де компанія Vitagro Partner виступає взаємодоповнюючим партнером у вирощуванні врожаю.  Ключова особливість програми – це відсутність грошових відносин. Клієнт отримує повний перелік засобів захисту рослин, насіння, добрива, інокулянти на безоплатній основі, а розраховується в кінці сезону частиною врожаю. Таким чином аграрії мають змогу заощадити кошти в період, коли вони потрібні на виробничі потреби.

Працюючи з компанією за програмою, аграрії мають доступ до найкращих практик та застосовують авторські програми вирощування, що розробляються та впроваджуються провідними агрономами Vitagro Partner.

У рамках семінару також обговорювались актуальні проблеми та нагальні питання, що хвилюють аграріїв. Експерти компанії поділилися своїм досвідом з сільгоспвиробниками задля досягнення нових гарних врожаїв.

Нагадаємо, нещодавно в рамках виставки «Зернові технології 2019» компанія Vitagro Partner презентувала нові препарати Bayton – високоефективні засоби захисту нової формуляції, які довели свою ефективність на демополях у минулому році. Крім того було представлені нові сорти насіння від ТМ Semelita.

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: