НОВИНИ

Німецько-український фонд стає майданчиком для кредитування малого та мікробізнесу

11.12.2019 19:53
2-9

Уряд передав Німецько-український фонд у повне управління Міністерству фінансів України. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Німецько-український фонд стане майданчиком для програми кредитування малого та мікробізнесу, яку започатковано за ініціативи президента та Уряду. Контролювати його роботу буде Нацбанк», — йдеться в повідомленні.

Засновниками фонду є НБУ та Уряд в особі Міністерства фінансів. Раніше 50% статутного капіталу фонду належали Кабінету Міністрів, решта 50% — НБУ. Після ухвалення депутатами закону про «спліт» НБУ відповідно отримав повноваження з регулювання та нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ, до яких належить Німецько-український фонд, і не може одночасно виступати його власником.

«Рішення про передачу фонду у повне управління Мінфіну з метою розділення функцій управління та здійснення регуляторного нагляду за діяльністю фонду. Це дозволить уникнути конфлікту інтересів та підвищити ефективність використання коштів. Фахівці Міністерства здатні активізувати роботу фонду та надати бізнесу країни необхідні кошти під реалістичні, корисні та прибуткові проекти», — сказав Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: