НОВИНИ

Німецькі фермери знищують урожай полуниці

03.06.2022 16:11
image

Через високу собівартість продукції та низькі ціни на ягоду німецькі фермери, які вирощують полуницю, знищують свої ягідні поля. Про це повідомляє Мerkur.de, пише agronews.ua.

Відзначається, що в цьому сезоні продаж полуниці не приносить фермерам прибутку. Тому вони не збирають урожай ягід, а, наприклад, фермер Андреас Рахманн косить свої полуничні поля разом із ягодами, щоб надалі вирощувати на них кукурудзу.

Він розповідає, що магазини купують дешевшу імпортну полуницю. За 0,5 кг полуниці фермер наразі отримує від роздрібних продавців трохи менше ніж 1,1 євро.

«Якщо споживачі хочуть і надалі мати полуницю з Німеччини, то ми маємо платити за неї більше грошей — іншого шляху немає», — зазначає Андреас Рахманн.

Його підтримують інші фермери: витрати високі, а ціна низька, тому врожай у деяких місцях не має сенсу. Німецьким фермерам доводиться мати справу з підвищеними витратами на обробку полів та конкуренцією з дешевою імпортною ягодою. Водночас попит на полуницю впав.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: