НОВИНИ

Німецька компанія купує шостий цукровий завод в Україні

16.08.2023 14:11
120

Антимонопольний комітет (АМКУ) розпочав розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання товариством з обмеженою відповідальністю “Радехівський цукор” активів ПАТ “Гнідавський цукровий завод”. Про це повідомила пресслужба відомства, пише agronews.ua.

Власником ТОВ “Радехівський цукор” (Рівненська область) є німецька компанія Pfeifer & Langen. Їй також належать чотири цукрові заводи на Тернопільщині – у Збаражі, Козовій, Хоросткові і Чорткові. Їхнім власником був агрохолдинг Мрія (нині – Контінентал Фармерз Груп).

Pfeifer & Langen GmbH & Co. KG — німецька сімейна компанія зі штаб-квартирою в Кельні. Понад 150 років займається виробництвом та реалізацією цукру та похідних продуктів. Третій найбільший виробник цукру в Німеччині після Südzucker та Nordzucker. Випускає продукцію під торговими марками Kölner Zucker та Diamant Zucker.

Гнідавський цукровий завод – підприємство з виробництва цукру, розташоване у Луцьку, випускає продукцію під торговою маркою “Солодко”. Завод може переробляти до 6 000 тонн цукрових буряків на добу. Кінцевими бенефіціарними власниками заводу вказані Ярослав Галькевич і Євген Макара.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: