НОВИНИ

«Нібулон» побудує вісім судів в 2019 році

11.01.2019 14:27

Суднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) «Нібулон» (Миколаїв) планує в 2019 році побудувати вісім судів. Про це повідомила прес-служба компанії «Нібулон».

Згідно з повідомленням, в 2018 році підприємство спустило на воду вісім судів. Зокрема, в березні було спущено перші 100-метрове судно – несамохідне судно проекту В5000. «Цей спуск ознаменував новий етап в житті нібулонівський верфі: на заводі завершився черговий етап реконструкції, а саме перебудова сліпа, яка передбачала будівництво двох додаткових підйомно-спускових і відкатних доріжок і дозволяє будувати і обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 100 метрів», – зазначила прес- служба.

Зараз флот компанії налічує 71 судно. «У цьому році ми побудуємо ще вісім. Наша мета – побудувати флот, який транспортуватиме 4 млн тонн зерна річками в рік. У найближчі дні в експлуатацію будуть введені грунтоотвозние самохідні шаланди. Зараз на суднозаводі триває будівництво першого 140-метрового судна компанії – самохідного перевантажувача проекту П-140 з двома крановими частинами вантажомісткістю 10 тис. тонн і продуктивністю 18 тис. тонн на добу. До початку навігації в експлуатацію будуть введені чотири буксири проекту POSS-115. Таким чином, нібулонівський флот поповнюється згідно з виробничою програмою компанії і до кінця 2019 складе 80 судів », – сказано в повідомленні.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: