НОВИНИ

Незаконно відведено лісові землі на 5,4 млн гривень

18.01.2020 17:06
IMG_0101

Протидія незаконному виведенню земель лісового фонду з державної власності триває, повідомляє Прес-служба прокуратури Київської області .

Іванківська районна державна адміністрація Київської області відвела у приватну власність двом громадянам 4 земельні ділянки з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства. Але передача у власність лісових земель відбулась з перевищенням повноважень органом місцевого самоврядування, без вилучення їх з держлісфонду та згоди землекористувача, а також без зміни їх цільового призначення.

Окрім того встановлено, що громадяни, які отримали у приватну власність зазначені земельні ділянки безоплатно, вже реалізовували своє право на безоплатне отримання земель з таким цільовим призначенням у власність, у зв’язку з чим відбулась «подвійна приватизація» державних земель.

Реагуючи на виявлені порушення, Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про повернення у державну власність земель лісового фонду площею 4 га, вартістю 5,4 мільйони гривень.

Іванківським районним судом вже відкрито провадження у справі, розгляд якої триває.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: