НОВИНИ

Незабаром зміняться умови реєстрації сільгосптехніки

21.09.2021 15:34
трактор-2

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №6070 «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу». Про це повідомляє AgroPolit.com, пише agronews.ua.

Автори законопроекту зазначають, що на сьогодні структура та штатна чисельність посадових осіб територіальних органів Держпродспоживслужби не дозволяє якісно та вчасно здійснювати реєстрацію технічних засобів, що обліковуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну технічну політику у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу.

Вирішити вказану проблему без додаткових видатків із бюджету та збільшення штатної чисельності посадових осіб задіяних  в даному процесі пропонується надавши повноваження юридичним та фізичним-особам підприємцям здійснювати таку процедуру. До таких осіб пропонується встановити вимоги підзаконними актом.

Вказане дозволить значно розширити мережу надання послуг з проведення реєстраційних дій та значно покращить якість надання таких послуг», — повідомляють автори документу.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України  щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу» дозволить актуалізувати законодавство та наддасть можливість удосконалити організацію та порядок діяльності суб’єктів у системі інженерно-технічного забезпечення.

Також законопроект №6070:

🚩врегульовує на законодавчому рівні питання організації роботи пов’язаної з реєстрацією тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, землерийних, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, технологічного транспорту інших механізмів та видачі посвідчень тракториста-машиніста шляхом призначення органу з реєстрації та покладанням на нього відповідних функції.

🚩 врегульовує на законодавчому рівні питання функціонування діяльності органів з оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.

🚩 спрямований забезпечити на основі норм європейського права розробку та врегулювання на законодавчому рівні системи відносин між органами виконавчої влади, підприємствами технічного контролю, замовниками, власниками технічних засобів, а також їх відносин з юридичними та фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що У Чорнобильську зону повертаються великі хижаки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: