НОВИНИ

New Holland оголошує про зміни у вищому керівництві регіону Європа

28.01.2020 08:28
big_3600_2038896_vbig_5

New Holland Agriculture, що є торговельною маркою компанії CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI), оголошує про призначення Шона Леннона Віце-Президентом по регіону Європа, на посаду, яку Карло Ламбро (Carlo Lambro) займав тимчасово. Як повідомляє прес-служба компанії, пан Ламбро і надалі обійматиме посаду Президента Бренду New Holland Agriculture у світі.

Зазначається, що Шон Леннон має 18-річний досвід роботи в компанії CNH Industrial і здобув значних досягнень у сфері післяпродажного обслуговування, підтримки клієнтів та управління продуктами, зокрема у напрямку тракторів.

“Після шести місяців роботи на цій посаді тимчасово, як віце-президент по регіону Європа, Шон Леннон, який набув багатого досвіду протягом своєї довгої кар’єри в New Holland, зрештою, обійме цю посаду на постійній основі. Шон обіймав посади з постійним підвищенням відповідальності в нашій організації на різних ринках і регіонах в усьому світі. Я впевнений, що його досвід і стратегічне бачення допоможуть примножити наш бізенс”, – повідомив Карло Ламбро, Президент Бренду New Holland Agriculture.

“Завдяки цій новій позиції я залишаюся вірним зобов’язанням New Holland забезпечити постійний успіх нашого бренду та бізнесу в Європі”, – зазначив Віце-Президент з комерційної діяльності New Holland у Європі Шон Леннон.

Шон Леннон здобув науковий ступінь з сільськогосподарського машинобудування та управління бізнесом в університетському коледжі Writtle в Ессексі, Великобританія. Він приєднався до New Holland у 2002 році.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: