НОВИНИ

Nestle за пів року інвестувала 200 млн грн в українські фабрики

04.08.2023 18:19
nestle-5748

Компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у свої фабрики близько 200 млн грн, фокусуючись на безпеці працівників — на додачу до раніше оголошених $45 млн, що вкладаються у будівництво нової фабрики у Смолигові на Волині.Про це повідомили у пресслужбі компанії, пише НВ, предає agronews.ua.

Так, протягом першої половини року Nestle інвестувала у розвиток фабрик, зокрема у закупівлю та облаштування укриттів на виробництві, придбання нового обладнання та вдосконалення виробничих процесів, модернізацію приміщень, технологічні рішення для зменшення вуглецевого сліду.

У другому півріччі 2023 року компанія має намір додатково інвестувати співмірну суму у розвиток своїх виробничих майданчиків. Торік інвестиції склали $35 млн.

«За результатами півріччя нам вдалося зберегти двозначні темпи зростання продажів. Також ми продовжуємо інвестувати у наше виробництво і будуємо нову, четверту в Україні фабрику, роблячи свій внесок у підтримку економіки України», — зазначив гендиректор Nestle в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: