НОВИНИ

Nestle стала єдиним власником виробника соусів “Торчин”

18.04.2019 16:49

Швейцарська компанія Nestle докупила 9,5% акцій ПРАТ “Волиньхолдинг” (ТМ “Торчин”), найбільшого виробника кетчупів, майонезів, соусів і приправ. Згідно з повідомленням ЗАТ у системі розкриття інформації НКЦПФР, після покупки частка Nestle в “Волиньхолдингу” склала 100%, передає БизнесЦензор.

Згідно з повідомленням компанії від 13 вересня 2018 року, підприємство вирішило продати 1,9 тис. раніше викуплених акцій компанії-акціонера “Волиньхолдингу”. Даний пакет, який перебував на балансі ПРАТ, становив 9,5%.

Чистий дохід “Волиньхолдингу” в 2017 році склав 1,3 млрд грн (+7,5%), чистий прибуток – 89,1 млн грн (+0,8%). Інформація за 2018 рік поки відсутня.

ПРАТ “Волиньхолдиинг” випускає кетчупи, майонези, соуси, маринади, гірчиці, заправки і прянощі під ТМ “Торчин”.

Nestlé в Україні має три виробничі майданчики (у Харкові, Львові і Торчині Волинської області), а також один з п’яти сервісних центрів Nestlé у світі – Nestlé Business Service (NBS Lviv).

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Nestle є одним з найбільших в світі виробників продуктів харчування. Портфель компанії включає понад 2 тис. брендів, у тому числі Nestle, Nescafe, Nesquik, Nestea, Movenpick, KitKat, Gerber, Maggi, Perrier, S. Pellegrino, Purina, Friskies, які продаються майже в 190 країнах.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: