НОВИНИ

Nemiroff першою в Україні отримав ліцензію на виготовлення спирту

13.03.2021 13:59
nemirif-1920x1281

Компанія Nemiroff першою серед приватних підприємств отримала ліцензію на виробництво спирту від Державної податкової служби України, чим завершила юридичний етап приватизації Немирівського спиртзаводу. Таким чином Nemiroff стала першою приватною компанією, яка приватизувала спиртзавод і отримала ліцензію на виготовлення спирту, заявив виробник алкоголю. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

«Зараз компанія активно проводить модернізацію виробничих потужностей Немирівського спиртзаводу і готується до запуску виробництва найближчим часом», — також сказано в повідомленні Nemiroff.

Як повідомлялося, в Україні стартувала реформа спиртової галузі – приватні компанії отримали можливість приватизувати заводи Укрспирту. 15 жовтня 2020 року компанія Nemiroff виграла аукціон на придбання непрацюючого на той момент Немирівського спиртзаводу за 55 млн грн.

У компанії заявили, що запуск виробництва планується на початок 2021 року.

Закон про лібералізацію спиртової галузі передбачає, що суб’єктам господарювання будь-якої форми власності надається можливість виробляти етиловий спирт, етиловий ректифікований виноградний спирт, етиловий ректифікований плодовий спирт, зерновий дистилят і біоетанол за умови отримання відповідної ліцензії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: