НОВИНИ

Негода провокує зростання цін на картоплю в Україні

11.01.2019 10:58

На даний момент вартість картоплі в Україні в середньому на 53% вище, ніж за аналогічний період 2018 року. Негода і снігопади провокують зростання цін на картоплю в Україні, повідомляють аналітики EastFruit, і з початку поточного року ця продукція помітно подорожчала.

Зокрема, сьогодні українські виробники вже відвантажують картопля високої якості по 5-7 грн / кг ($ 0,18-0,25 / кг), в залежності від регіону та інших умов угоди. Таким чином, тільки з початку січня картопля в Україні подорожчав в середньому на 20%.

Перш за все підвищувальний ціновий тренд гравці ринку пов’язують з негодою і снігопадами, через які в ряді регіонів країни виникли проблеми з логістикою.

Таким чином, основними покупцями картоплі на даний момент виступають дрібні місцеві оптові компанії та роздрібні мережі, поставки яких не мають на увазі транспортування на далекі відстані. Більш того, пропозиція картоплі високої якості вже порядком обмежена, тому цінове зростання підтримується і вельми активним попитом на подібну продукцію.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: