НОВИНИ

НБУ виставив на продаж на повторний аукціон земельні ділянки різних категорій земель

29.07.2022 13:07
Fb-cover_1200x628-2-1

НБУ виставив на продаж на повторний аукціон земельні ділянки різних категорій земель зі значною знижкою. В системі  ProZorro.Продажі з’явились земельні ділянки які можуть зацікавити  бізнес, і не тільки аграрний особисто той,  що був вимушений покинути окуповані території та планує розпочати працювати на новій території в умовах воєнного часу, Земельні ділянки різних категорій земель і різної площі виставлено НБУ зі значною знижкою вже на 3 (третій) аукціон, пише agronews.ua.

 Опис/категорії земель та посилання на лоти:

✅ Земельна ділянка площею 3,92 га, Київська область/ Цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства.

✅ Земельна ділянка площею 1,832 га, Київська область/ Цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства

✅ Земельна ділянка площею 2,4132 га, Київська область/Цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства

✅ Земельна ділянка площею 5,4939 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

✅ Земельна ділянка площею 4,1957 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка/ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

✅ Земельна ділянка площею 1,9909 га, Київська область, Макарівський р-н, Лишнянська сільська рада./Цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства.

✅ Земельна ділянка площею 5,2001 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 2,4160 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 4,0581 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка/ Цільове призначення: для житлової та громадської забудови.

✅ Земельна ділянка площею 1,7862 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка/ Цільове призначення: для житлової та громадської забудови

✅ Земельна ділянка площею 1,8901 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка. /Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 1,0379 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка/ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 0,8716 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./ Цільове призначення: для житлової та громадської забудови.

✅ Земельна ділянка площею 1,1168 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./  Цільове призначення: для іншої житлової забудови.

✅ Земельна ділянка площею 1,7510 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 1,0123 га, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Білогородка./ Цільове призначення: для іншої житлової забудови.

✅ Земельна ділянка площею 3,9901 га, Київська область, Макарівський р-н, Лишнянська сільська рада./ Цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства.

✅ Земельна ділянка площею 12,4038 га, Київська область, Макарівський р-н, с. Мар’янівка, Колонщинська сільська рада./Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

✅ Земельна ділянка площею 14,0534 га, Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська сільрада./ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

✅ Земельна ділянка площею 20,7737 га, Київська обл., Макарівський р-н, Макарівська сільрада./ Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Всі аукціони відбудуться в системі ProZorro.Продажі  18 серпня 2022 р.

Слід нагадати що в умовах воєнного стану, продаж та оренда земельних ділянок має певні обмеження, але ці обмеження не розповсюджуться на земельні ділянки що підлягають продажу в процедурах виконавчого провадження, та земельні ділянки які є власністю Держави в особі Національного Банку, тому лоту представлені в  системі ProZorro.Продажі по суті є унікальними.

Інші цікаві лоти з продажу земельних ділянок в системі ProZorro.Продажі за посиланням.

Всі лоти з продажу право оренди земельних ділянок, всіх категорій земель, ви зможете знайти за посиланням.

Реєстрація на авторизованому майданчику для участі в електронних аукціонах за посиланням.

Торговельна система «ProZorro.Продажі» є найбільшим в Україні онлайн-сервісом з проведення закупівель та продажів як провідними державними, так і найбільшими комерційними компаніями.

Електронний торговельний майданчик PUBLIC PROC  одним із перших пройшов акредитацію в системі «ProZorro.Продажі» за напрямком продаж/оренда земельних ділянок  та готовий надати  як організаторам земельних аукціонів так і покупцям найкращій сервіс 24/7 – безкоштовну юридичну підтримку, консультації та  персонального менеджера при реєстрації в системі, та під час проведення самого електронного аукціону.   

PUBLIC PROC ваш найдійний путівник на ринку землі України – рекомендації краще за рекламу» 0 800 339 627 (безкоштовно для всіх операторів)  Працюємо 24/7 без перерви та вихідних, пакет документів для участі в аукціоні готуємо та надаємо учаснику –безкоштовно

З будь-яких питань звертайтесь за номером  0 800 339 627  або 066 292 5 399,  050 532  01 85, 068 420 42 10 (Viber/Telegramm), або відправляйте запит на е-mail: [email protected]


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: