НОВИНИ

Названо унікальні властивості дичок плодових дерев

24.02.2023 18:19
груша-дичка-сад

Якщо у вас на ділянці насіялися груші та яблуні дички, не поспішайте їх викорчовувати. Дерева, що виросли з насіння та ніколи не пересаджувалися, мають дуже сильний імунітет, підвищену стійкість до кліматичних катаклізмів, набагато довше живуть. Про це повідомляє Закохані у сад, пише agronews.ua.

«Літом три роки тому ми замовили живці цікавих сортів груш, яблунь та шовковиць та прищепили їх. Робили ми це вперше, але прижилися майже всі вічка, що ми прищепили.

Приріст цих щеплених саджанців набагато перевищує інші плодові, що ми купували у різних розсадниках. Деякі з груш – приріст більше ніж 1 метр! При чому без поливу, та без добрив, мульчування та інших агротехнічних заходів.

Дички ростуть самостійно та пристосовані до нашої ділянки максимально», – розповідають Петро та Надія Трофименко.

«В цьому році вже ласували першими азійськими грушками, їх ще називають насі (щепленими на дичку). Формою схожі на яблуко, але це смачнюча груша. Отже, спробуйте й ви так зробити та отримаєте у себе безпроблемні яблуні та груші, які будуть сильнішими та витривалішими за будь які покупні!

Разом із грушками, яблунями та соснами у нас самосівом виросли й інші піонерні дерева: берези та дубки, клени ясенелисті, маслинка вузьколиста та деякі з кущів. Якщо у вас так само заростає ділянка, не спішіть її зачищати під нуль. Ці дерева ще стануть вам у пригоді», – йдеться у повідомленні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: