НОВИНИ

Названо ще одну країну, яка запропонувала Україні допомогу з експортом зерна

28.04.2022 13:00
130366-1_large

Федеральний уряд Німеччини хоче допомогти Україні продовжити вирощувати зерно та експортувати його по світу, незважаючи на війну з Росією. Про це повідомляє hvylya.net, пише agronews.ua.

“Федеральний уряд планує “зерновий міст””, – йдеться у матеріалі видання Handelsblatt з посиланням на джерела в уряді.

Так, у Німеччині вважають, що вивезти врожай їхньої України можна залізничним транспортом дочірнього підприємства Deutsche Bahn AG з вантажних перевезень, DB Cargo. Це дозволить бодай частково компенсувати Україні втрату морського експорту.

“Як представник залізничного транспорту, я налаштований на те, щоб 20 мільйонів тонн зерна могли бути відвантажені, щоб запобігти глобальній продовольчій катастрофі, голоду”, – сказав парламентський державний секретар у Міністерстві транспорту ФРН Міхаель Теурер.

Також чиновник підтвердив, що зараз із цього питання вже йдуть переговори з Укрзалізницею та іншими залізничними перевізниками Європи.

Крім того, уряд Німеччини вже координує, щоб забезпечити фінансування такого способу експорту зерна з України.

Варто зазначити, що раніше Україна використала для експорту сільгосппродукції морський транспорт, проте через війну та мінування Чорного моря такий вид транспортування зерна тепер недоступний. Також зазначимо, що залізничний транспорт значно дорожчий за морське, тому Німеччина і взялася за вирішення цього питання.

Читайте також: На Херсонщині окупанти вводять фермерське рабство.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: